Člověk na baterky aneb rádoby vtipný hlupák?

10. května 2015 v 19:47 | Alexander1918 |  O myšlence
Tenhle článek tak trochu vybočuje z řady mých předchozích článků.

Jde mi o to, že jsem při brouzdání články objevil jeden, nad kterým jsem zůstal nevěřícně stát. (Nebo sedět?)


Narazil jsem na článek (jmenoval se Prezident na baterky), jehož obsah spočíval především v tom, že zesměšňoval našeho prezidenta.

Co se prezidenta Zemana týká, je hodně věcí, ve kterých s ním nesouhlasím, ale najdou se i věci, které podle mě udělal správně. Každopádně to, že s ním nesouhlasíme neznamená, že si z něho můžeme dělat jen tak pro nic za nic legraci. A to občas dost nechutnou. Jak potom před světem vypadáme, pokud si nejsme schopni vážit demokraticky zvoleného prezidenta? Nemusím s ním souhlasit, ale to mi nedává pravomoc ho ponižovat, atd.

Navíc pan autor používá rádoby vtipnou hříčku: ovčí mluvčáček.

Ha ha.

Velmi vtipné.

Jen tak mimochodem, já to video, ve kterém tohle spojení použili taky viděl, tak jsi mohl vymyslet aspoň něco originálního.

Doplňuji autorovu odpověď na můj komentář o demokraticky zvoleném prezidentovi: ´´Ano, i prezident zvolený idioty a zatrpklými bolševiky může být považován za řádně zvoleného.´´

Vážení - já k tomu nemám, co dodat. Udělejte si obrázek o tom, kdo se chová demokraticky a kdo ne podle svého vlastního uvážení.

No tak dál.

Ale, že lze klesnout tak hluboko, jak jsem se dočetl ještě dále ... no, tak to bravo. To by snad zasloužilo potlesk.

Ironický.

Pane Malkiel, nemám ve zvyku někoho urážet, nebo bezdůvodně ponižovat či shazovat. (Vy asi ano, ale to je vedlejší.) Avšak z vašeho článku se mi opravdu chtělo zvracet.

Cituji: ´´na oslavách 70. výročí okupace osvobození Evropy sovětskou armádou.´´

Konec citace.

To myslíš vážně?

Počkej ... opravdu?

Jestli ano, pak nejsi nic jiného než zrádce. Mám ti tu napsat ztráty sovětské armády? 8 700 000 mužů a žen hochu.

Nebýt těchto lidí, kteří obětovali své životy za životy vlastního i mnoha cizích národů, bychom tady už nebyli.

I když podle tebe ... že raději nezůstali doma, nebo ne? Je mi z tebe na nic.

Jsi chudák.

Třeba jednou přijdeš na to, o čem je svět. Nevím, kolik ti je.

A tvoje závěrečné kopnutí do současného Ruska. Přestaň tolik sledovat veřejnoprávní televizi a hlavní média. Třeba se ti jednou otevřou oči.

Jenom dvě základní věci - spočítej si, kde všude má svoje základny USA, a kde Rusko. Nebo, kdo i po pádu východního bloku stále pokračoval s průzkumnými lety s bombardéry. Nápověda - Rusko to nebylo. To jsou jen takové 2 perličky. Kdo chce si informace najde.

Tak nevím, kdo vede agresivní politiku.

Ale abych opět nebyl nařčen, že někomu fandím. Nejsem pro jedno ani druhé. Ale je nefér obviňovat Rusko, když USA dělá naprosto to samé, ne-li ještě hůře. Ale oni to přece dělají v rámci ´´demokracie´´. A propos, pískejme rovinu, přátelé.

Mimochodem, kdo chce ať si ten článek od pana blogera najde, přečte a porovná s mojím. A rozhodněte se, kdo má pravdu.

Ještě do toho skočím. Právě jsem si přečetl i diskuzi a navazující názor na můj příspěvek pod tím článkem. Chtěl bych vidět, zda by ti chudáci, kteří dávají slovo osvoboditel do uvozovek šli a obětovali se pro ostatní. Usmrkaní zrádci. Na moje upozornění, že za tohle by si autor zasloužil pár facek, se mi dostalo odpovědi, že osvoboditelé kradli cennosti a dopouštěli se znásilňování (což je pravda, to nikdo nepopírá - ovšem za to byla kulka. Zastřelení na místě.) A že tohle bylo podle autora příspěvku dokonce hodné facky židlí. Takhle po 70 letech hodnotíme hrdiny, kteří nás zbavili největšího zla historie. (Jen bych pro upřesnění dodal - tyto zločiny nekonali ti vojáci s puškami a samopaly, to dělali ti kriminálníci, kteří dostali na výběr - buď půjdeš na frontu prát špinavé, zakrvácené oblečené nebo půjdeš do basy.)

Ještě jedna úprava - na našem území umřelo cca 150 000 sovětských vojáků. Autor původního článku je nazývá ´´ruskými mongoloidy´´. Ubohé. Pán by asi radši okusil nějakou německou medicínu.

Promiňte mi tyhle výlevy, ale to, kam směřuje naše zem a národ ... ani nechci domýšlet.

V jednotě je síla.

Bohužel dnes se najde hodně lidí, kteří tyto hrdinské činy shazují a ponižují.

Poslední úprava: po posledním shlédnutí komentářů pod daným článkem jaksi ztrácím naději, že se v tomhle státě něco změní. Jestli pan autor srovnává lidi, kteří nemají stejný názor s klíšťaty a komáry ... nevím, co si mám o současné společnosti myslet. Jsem znechucený. Toto jsou ti ´´demokrati´´, u nichž platí demokracie jen když vede jejich názor.

Nikdy jsem si nemyslel, že něco takového napíšu, ale ... daný autor je hloupý člověk.

Lůza lůzou zůstane, ať se tváří jakkoliv.
 


Komentáře

1 Hrobárová Dcéra Hrobárová Dcéra | Web | 16. května 2015 v 0:58

Nie, to či si čítal nie je výmysel... :D

2 Alena Alena | 21. května 2015 v 18:26

Plně s vámi souhlasím, je to opravdu ubohost. Chudáci, kteří by se klepali strachem a zalezli by do kouta, kdyby měli něco pro druhé nebo dokonce pro vlast (natož pro cizí země!)udělat, si tu otírají ústa o ruské vojáky, kteří Evropu osvobodili.
Vsadím se, že Malkiel má modrou! :-(
Mimochodem, každá armáda vždy rekvírovala, protože nemůže táhnout tisíce kilometrů stravu, oblečení pro všechny vojáky. Ale za krádež či znásilnění byla u Sovětů kulka, bez soudu. Američané dělali to samé, jen se o tom nemluví. A vůbec, soudit druhé po sedmdesáti letech, to je nestydatost a neúcta.
Ale vraťme se k panu presidentovi - byl v Moskvě, jednal s presidentem Putinem - a naše prodejná média a pravdoláskaři se mohli zbláznit. Za dva dny tam letěl minsitr zahraničí USA, jednal s panem Putinem - a bylo ticho! To je přece něco jiného! CO USA činí, to dobře činí, kdežto Zeman... jsou to prostě ubožáci. Malkiela nečtu, chodím jinam.
Třebas sem: http://poznamkypanabavora.wordpress.com/

3 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 25. května 2015 v 0:05

[2]: Překrucování historie. Ano, to se bohužel v dnešní době děje.
Přesně tak, mělo by se měřit všem stejně. Ne takovým způsobem, jak se to zrovna někomu hodí.
Děkuju za názor a povzbuzení, že v tom nejsem sám, jak se mi občas zdá. :)

4 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. května 2015 v 16:06

[3]: Jo, tak teď už jste dva. Ty a tahle kovaná soudružka.:-D
Skoro mám podezření, že to je slavná soudružka Kabrhelová, která se skrývá za pseudonymem.:-D
Jo, a jinak té soudružce vyřiď, že modrou knížku nemám a že jsem byl dva roky na vojně.;-)

5 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 28. května 2015 v 17:04

[4]: Víš, v tomhle bude u tebe hlavní problém. Ty pliveš po každém, jak se ti zlíbí, ale pokud někdo napíše něco, co je v rozporu s tvojím názorem, nebo nějak jinak, už je to tamto, tenhle nebo jak píšeš ´´kovaná soudružka.´´ Pokud každého s jiným názorem budeš takhle titulovat, nediv se, že ostatní budou dělat to samé. ;)
P.S. Já tady soukromou korespondeci nevyřizuju.
P.P.S Je nás daleko víc než jen 2 lidé, ale ono se časem ukáže. :)

6 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. května 2015 v 20:24

[5]: To by tě soudruzi asi nepochválili, kdyby věděli, že označení "kovaná soudružka" je pro tebe plivání po někom. Soudruh Gottwald se teď asi musí obracet v urně. Termín "kovaný soudruh" je v levicových kruzích přece poctou, ne? :-D
Ještě by mne zajímalo, co se časem ukáže? Zase se chystá nějaká bolševická merenda jako v osmačtyřicátém? ;-):-D

7 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 28. května 2015 v 20:40

[6]: Tak teď jsi mi opravdu zasadil drtivou ránu, opravdu to zabolelo. ;) Myslíš, že se mě to dotkne? Ten, kdo nejvíc kvičí, od toho to fičí. Kompenzuješ si nějaké své selhání, nebo tak nějak?
Ach, ty jeden pravdoláskaři, doufám, že sis to teď užil a náležitě se zasadil o rozvoj vlastizrádné politiky. Já jsem vstřícný krok udělal, ty ho nejsi schopen. Tečka. Já myslím, že si každý udělá svůj vlastní názor na to, kdo z nás má pravdu.
No to víš, zrádců neustále přibývá ... to už máš strach? :)

8 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. května 2015 v 20:54

[7]: Z koho bych jako měl mít strach? Z uslintanejch přestárlejch bolševiků o berlích a s chodítkama? Hahaha, už se celej klepu. :-D

9 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 28. května 2015 v 21:10

[8]: Je vidět, že jsi velmi tolerantní k ostatním. Jsem zvědavý, jak se na to budeš dívat ty, až zestárneš. :) Bohužel pro tebe, je velmi mladých lidí, kteří nejsou hloupí a vidí, co se děje. Jinak ti gratuluju, to vám dávají instrukce někde na nějakém štábu? Každý, kdo má jiný názor, je něčí agent, komunista, bolševik, ...? Bravo, tleskám.

10 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. května 2015 v 21:33

[9]: Jo, tyhle mladé nehloupé lidi občas vídávám revolučně žvanit v diskuzích na Novinkách. Většinou se jedná o nezaměstnaná a nezaměstnatelná netáhla, jejichž revoluční nadšení končí vykecáním na Novinkách.;-) :-D

11 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 28. května 2015 v 21:45

[10]: Na konkurenčním webu taky najdeš mnoho ´´intelektuálů,´´ kteří si myslí, že mají patent na pravdu a jak říkáš ... jejich nadšení pro demokracii ala jejich jediná, křišťálová pravda končí vykecáváním v diskuzi. Stejně jinak než ponižováním ostatních nedokážeš argumentovat.

12 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. května 2015 v 22:26

[11]: Jenže s demokraty není taková sranda jako s bolševikama. Na bolševicích je nejvíc zábavný takový ten revoluční zápal pro věc. Takové to správné zanícení pro sociální spravedlnost a pro pravdu. Čímž naplňují odkaz Vladimíra Iljiče Lenina, který kdysi prohlásil: "Mám rád, když se lidé přou. Znamená to, že vědí co dělají a že mají směr".

13 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 28. května 2015 v 22:43

[12]: Tož je moc hezké, že se bavíš. S tímhle vývojem a přístupem tady a ve světě za chvíli moc věcí k smíchu nebude.

14 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 28. května 2015 v 23:00

[13]: Jo, fakt se bavím. A co taky jiného? Za pár desítek let bude Evropa stejně muslimský chalifát. Takže je úplně zbytečné dohadovat se tady o levici či pravici, protože bude všechno úplně jinak.
Tak co si s tím lámat hlavu?

15 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 29. května 2015 v 0:16

[14]: Tak to je mi tě vlastně líto.
A. Einstein: ´´Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali.´´

16 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 29. května 2015 v 1:13

[15]: A co bys s tím chtěl jako dělat, když se Evropani přestali rozmnožovat a jsou postupně nahrazování přistěhovalci převážně z muslimských zemí? Ty jsi docela chytrej kluk, tak se podívej na demografické křivky evropské populace. Potom by ti mohlo být jasno, že se tady vlastně bavíme úplně o prdu, když řešíme jestli pravice nebo levice.
To je prostě princip evoluce. Každá civilizace či každá společenská komunita jednou dosáhne svého vrcholu. Potom začne degenerovat a zanikne. Stejným způsobem zanikly všechny předešlé civilizace i říše. Babylon, říše Alexandra Velikého, Perská říše, Čínská říše, Mongolská říše, Egyptská civilizace, Mayská civilizace, Římská říše, Byzantská říše, Francká říše, Osmanská říše, atd. Všechno to zaniklo. Teď to zcela zjevně čeká naši euroatlantickou civilizaci, protože už dosáhla svého vrcholu a začíná degenerovat. A žádnej zapálenej revolucionář na tom nic nezmění, protože takový je běh světa už od počátků lidstva. A nejen lidstva. Stejné je tomu i v přírodě. Méně schopnější druhy zanikají a jsou nahrazovány jinými. Podobně tomu vlastně bylo i s Neandrtálci. Ukázali se jako méně schopnější a byli nahrazeni druhem Homo sapiens, který do Evropy přišel z východní Afriky.
Ale jestli máš nějaké zázračné řešení tohoto problému, jak zabránit vyhynutí euroatlantické civilizace, tak si jej opravdu rád přečtu.
Jinak já jsem svoji rozmnožovací povinnost vůči národu i evropské populaci již splnil. Teď jsi na řadě ty a tvoje generace.
Svoji lítost si nech spíš pro sebe. Já už se toho muslimského chalifátu nedožiju, ale ty nejspíš ano.;-)

17 Alexander1918 Alexander1918 | Web | 29. května 2015 v 10:04

[16]: Ale tím, že kapituluješ jim jenom a jenom nahráváš. Vždycky se dá něco dělat. I dnes, kdy se mluví o kvótách, které bychom měli přijmout. Náš stát momentálně nemá sílu ani prostředky na to,  zajistit slušné žití obyčejným, pracujícím lidem, je tady nezaměstnanost, chybí na důchody, přemýšlí se o školném, atd. A měli bychom přijímat další lidi? Ono všechno jde, když se chce. Jen mnoho lidí ve ´´funkcích´´ neumí organizovat a nechce si pálit prsty. První ze všeho by bylo záhodno vystoupit z těch dvou organizací, které nám diktují, co máme dělat a hráli bychom si zase na svém písečku. Nemůžeme se také divit, že se u nás děti nerodí. Lidi se bojí tady do toho marasmu přivést děti.  A ještě jedna věc, třeba ve Švýcarsku omezení přistěhovalectví přijmuli referendem. Takže já si myslím, že ano. Lze něco dělat. Nicméně, to by u nás taky musela být schopná politická reprezentace, která je bohužel dnes naprosto bezzubá.

18 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 29. května 2015 v 14:20

[17]: Děti v Evropě se nerodí ne kvůli nějakému marasmu, ale především proto, že zde lidé zpohodlněli a nechtějí se nechat těmi dětmi omezovat. Nežení se, nevdávají se a mnozí žijou raději single, aby si mohli dostatečně užívat. A mnozí již zdegenerovali natolik, že už ani děti mít nemohou. Což vysvětluje, že se málo dětí rodí i v západních bohatých zemích, kde žádný "marasmus" není. A to dokonce i v severských superbohatých zemích, kde porodnost zvyšují jen přistěhovalci z Asie a Afriky. Incestním plozením zdegenerovaní Norové dokonce systematicky kradou děti přistěhovalcům z východních a středoevropských zemí, aby se pokusili obnovit svůj genofond.
Nikdy v historii se lidé v Evropě neměli ekonomicky tak dobře, jako se mají dnes. A přesto se nerozmnožují. Zatímco dříve se děti rodily i do mnohem větších a skutečných "marasmů". Děti se v Evropě rodily i za obou světových válek, i za hospodářské krize. Jenže to lidé ještě nebyli tak zpohodlnělí.
Zatímco v zemích tzv.Třetího světa, kde je opravdu skutečný marasmus, se děti rodí jako na běžícím páse.
Jinak já též nesouhlasím s diktátem Bruselu a s nějakými kvótami pro přistěhovalce. Leč, to jsou z širšího dějinného pohledu jen parciální záležitosti.
Podstata je v tom, že naše euroatlantická civilizace zákonitě degeneruje a bude nahrazena jinou. Což jsem podrobněji popsal ve svém minulém příspěvku.
Já chápu, že tě to při tvém mladickém zápalu děsně štve. Mě to taky štve. Ale ani jeden z nás s tím nic neuděláme, protože to je nevyhnutelný dějinný proces.

19 Alexander1918 Alexander1918 | 3. června 2015 v 13:00

[18]: Ale tady nejde o to, že by zpohodlněli. Nenalhávejme si, že např. tady v Evropě a v Africe jsme na stejném společenském stupni vývoje. Lidi tady u nás přemýšlejí, jestli si pořídí dítě, když nemají peníze ani na to, aby se uživili sami. Právě proto, že jsme dnes vyspělejší, se nerodí tolik dětí, protože se prostě lidé bojí, co bude.
Dalo by se něco dělat. Dá se dělat mnoho věcí. Jen nesmíme kapitulovat a tím pádem jim umožnit zničit naši kulturu a společnost.

20 Smithd105 Smithd105 | E-mail | Web | 14. května 2016 v 8:32

You are my inspiration, I possess few web logs and rarely run out from to brand. ddddaebccdbkkdge

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama