Mlčeti zlato...

1. června 2017 v 19:00 | Alexander1918 |  O myšlence
Tak se náš ministr kultury, Herr Mann Herman v poslanecké sněmovně opět rozčílil a řekl, že...

"Komunisté měli 40 let na to, aby tuto zemi zdevastovali morálně a hospodářsky takovým způsobem, že se z toho hrabeme dodnes... Je to hanba české politiky, že komunisté stále v parlamentu sedí."

To od člověka, který jezdí za kamarády na Sudetoněmecký sjezd a předsedá sdružení "Ackermann - Gemeinde" skutečně sedí...


Pokud by se pan ministr něčemu přiučil a dokázal by chápat souvislosti, jistě by mu docvaklo, že to právě komunisté převzali zemi naprosto zdevastovanou a zbídačenou nacistickou okupací (tzn. předky těch, se kterými společně se svým předsedou žvaní na sudetoněmeckém sjezdu).

Že naopak v zemi vybudovali a skonsolidovali průmysl, zajistili soběstačnost a stát nakonec předali v přebytku, tzn. bez dluhů.

To ovšem panu Hermanovi do noty nehraje. On totiž raději argumentuje přesně po lidoveckém stylu.

S absencí jakéhokoliv vlastenectví, historických souvislostí a pravdy.

Co je ale nejhorší je to, že tímto jeho vyjádřením dělá z těch statisíců voličů KSČM ve své podstatě občany, kteří nemají stejná práva jako voliči jeho partaje.

A to je pěkně ubohé.

Na to jsme si ale už od takových, kteří mají potřebu exhibovat před sudetoněmeckým sdružením (zvlášť v době, kdy si připomínáme odboj vůči nacistické okupaci) zvykli.

Nejen tedy, že jsme v minulosti byli svědky naprosto podřízeneckého a ubohého chování bývalého prezidenta Václava Havla, expremiéra Nečase, apod., ale dnes jsme už svědky bezskrupulózního přepisování dějin, které sice přichází plíživě, ovšem o to více drtivě.

A čemu, že to Herr Mann Herman předsedá?

Sdružení Ackermann - Gemeinde je spolek, který navazuje na spolek působícího od roku 1947 v SRN a volající po svých cílech, kterými až donedávna bylo např. znovuzískání majetků vysídlenců z vedlejších zemí Německa.

Aspoň nám tedy celá lidovecká partaj před volbami ukázala, jaký směr si do budoucna zvolila.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama